Periyodik Bakım

Düzenli bakım, aracınız için temel gereksinimdir. Yeni Toyota'nızı korumak için, her 10.000 kilometrede bir bakımını yaptırmalısınız. Düzenli bakımın aşağıdaki konularda büyük faydası olacaktır:

  • İyi yakıt ekonomisi
  • Uzun araç ömrü
  • Sürüş keyfi
  • Emniyet
  • Güvenilirlik
  • Garanti kapsamına girmek
  • Yasal düzenlemelere uygunluk

Toyota'nız, iyi sürüş ekonomisi sağlayacak ve bakımı ucuza gelecek şekilde tasarlanmıştır. Eskiden ihtiyaç duyulan pek çok bakım, ya artık istenmemekte ya da daha uzun aralıklarla yaptırılmaktadır.

Ayrıca aracınızın daha uzun ömürlü olması için her 6 ayda bir yağ değişimini ihmal etmeyiniz.

Servis için nereye gitmeli?

Aracınızı, en sağlıklı servis hizmeti için Toyota Bayileri'ne götürmelisiniz.

Toyota teknisyenleri, iyi eğitim görmüş uzmanlardır. Ayrıca teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini alır ve Toyota Servis Eğitim Programları ile kendilerini sürekli geliştirirler. Toyota modellerini sizin aracınız yoluyla değil, daha önceden aldıkları eğitimler sırasında tanırlar.

Toyota Bayileri, özel Toyota takımları ve diğer servis ekipmanları için büyük yatırımlar yapar. Bu durum, onarımların daha iyi ve daha ucuza yapılmasını sağlar. Toyota Bayileri, aracınızın bütün programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında hizmet sunar.

Ayrıca yine Toyota Bayileri'nin sunduğu 1000 km ücretsiz bakım hizmetiyle, hem aracınızı, hem de Toyota Bayileri'ni daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Toyota ORTAKÖY

Dereboyu Cd.No.78 Ortaköy Beşiktaş - İstanbul


Tel    : 0212 2278686

Faks : 0212 2275891


satis@toyotaortakoy.com
İstanbul Beşiktaş Toyota ORTAKÖY
Açık Olduğumuz Saatler

Satış: 08:30 - 18:00 (Pzt-Cts)

Satış: 10:00 - 17:00 (Pazar)


Servis: 08:30 - 18:00 (Hafta içi)

Servis: 08:30 - 14:30 (Cumartesi)